facebook-icontwitter-icongoogle-iconinstagram-icon

444 45 67

0224 470 22 22 - 0224 470 33 33

BLOG

Ayak Sağlığı

Günlük yaşamda çeşitli nedenlerle yıpranan el ve ayakların bakımı hem estetik açıdan hem de sağlık açısından büyük önem taşır.El ve ayaklar günlük hayatta karşılaşılan olumsuzluklardan medikal bakımlar ile korunabilir,

Horlama

Uyku sırasında,hava yollarındaki darlık nedeniyle ortaya çıkan sesli ve gürültülü nefes almaya horlama denir.Erişkinlerde, sürekli (her uykuda) olmayan zaman zaman horlama oranı %40 civarındadır.

Gebelikte Beslenme

Gebelik oluşmasından 12. gebelik haftasına kadar vücutta pek çok hormon yüzlerce kat artar ve buna bağlı olarak annede bulantı, kokulara hassasiyet, kusma ve sindirim problemleri görülür.

Light Ürünler

Son yıllarda artan kronik bir sağlık problemi olan obezitenin çözümüne yönelik , aktif yaşam tarzının yanı sıra ,  alınan enerjinin tüketilen besinler ile  kontrolü önem kazanmıştır.

Özel Jimer Hastanesi

Özel Jimer Hastanesi olarak’’ Sağlığa dair herşey’’ sloganıyla hedefimiz, sadece ilimizde değil bölgemizde referans hastane olarak konumlanmaktır. Siz değerli hastalarımızın memnuniyeti, bu hedefimize ilerlemekte en belirleyici motivasyon kaynağı olacaktır.