facebook-icon twitter-icon instagram-icon

444 45 67

0224 470 22 22 - 0224 470 33 33
Özlüce 0224 414 01 11

HydraFacial HD medikal cilt bakımı teknolojisinde bir dönüm noktası olarak kabul edilen FDA onaylı olup  Hollywood yıldızlarının da tercih ettiği cilt yenileme sistemidir. Amerikan Medikal Estetik Derneği tarafından  3 yıl üst üste dünyanın en iyi cilt yenileme sistemi olarak seçilmiştir 2015 Hollywood yıldızlarının güzellik sırları arasında yerini almayı başarmıştır.

Yapılan uygulama son derece konforlu ve etkindir .Uygulama sonrası ciltte iritasyon ve kızarıklık görülmemektedir o sebepten genelde özel davet öncesi tercih edilmektedir . Sistem kendine özel eşsiz bir metot ile çalışmaktadır. Bilimsel olarak ta ispatlanmış bu yöntem .Hydradermabranzyon olarak adlandırılmakta ve uygulama son derece etkin peeling etkisiyle beraber özel başlıklar sayesinde cilt içersine nüfuz ettirilen ve gözeneklerden daha sonra basınç ile emilen serumlar ile cildin aşırı temizlenmesi ve cilde gerekli vitamin ve maddelerin verilmesine dayanır.

Özel Vortex sistemi cilt yüzeyinde ölü dokuyu tamamen kaldırıp cilde ulaştırdığı etken maddelerle cildi yenilemekte ve kırışıklıkları gidermektedir.Hydradermabrazyon yöntemi ilk defa cilt temizleme,soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma işlemlerinin kombine edildiği sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-dermabrazyon teknolojisi. Her cilt tipine uygundur.

HydraFacial HD Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

 • Cilt lekelerini giderir,
 • Cilt aknelerini ve izlerini giderir,
 • Cildin renk tonlamasını sağlar,
 • Cildin yağ salgısını dengeler,
 • Cildin gözeneklerini sıkılaştırır,
 • Cildin PH dengesini sağlar,
 • Daha sıkı bir cilde sahip olmanızı sağlar,
 • Cildin kollajen dokusunun tamiratını gerçekleştirir,
 • Cildin yenilenmiş ve siyah noktalardan arınmış  olmasını sağlar,
 • Vitaminlerle cilt güçlenir,canlanır,parlar,anti-aging etkisi gösterir,
 • Bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlar.

HydraFacial sistemi cildinizdeki siyah noktalardan yağdan ve kirden sizi arındırırken diğer taraftan basınç sistemi yardımı ile cildin altına  ana temel ihtiyaçları  olan hyaloronik asit,vitaminler,peptidleri cilt altına verir.Önerilen seans sayısı 4-6 olup ciltteki sorunlar giderilip ortaya ışıl ışıl sağlıklı bir cilt çıkması ile bunu koruyabilmek ciltte oluşacak sorunların önüne geçmek  cildin nemini ve savunmasını  arttırıp yaşlanma karşıtı olarak ayda 1 uygulanması önerilir.

Özel Jimer Hastanesi

Özel Jimer Hastanesi olarak ’’Sağlığa dair herşey’’ sloganıyla hedefimiz, sadece ilimizde değil bölgemizde referans hastane olarak konumlanmaktır. Siz değerli hastalarımızın memnuniyeti, bu hedefimize ilerlemekte en belirleyici motivasyon kaynağı olacaktır.