facebook-icon twitter-icon instagram-icon

444 45 67

0224 470 22 22 - 0224 470 33 33
Özlüce 0224 414 01 11

Menü

İmplant Sistemleri (Diş Ekimi)

İmplant, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen ve doku dostu olan titanyum ve benzeri değerli maddelerden yapılan üstün teknoloji ürünü yapay diş kökleridir.       Günümüzde doğal dişlere en iyi alternatif çözüm getiren tartışmasız sistemlerin ilkidir.Dişleri fonksiyon estetik ve anatomik olarak en ideal taklit edebilen implant sistemleri sıklıkla kullanılır hale gelmiştir. Gerek tek diş eksikliklerinde gerekse fazla diş kayıplarında implant sistemleri estetiğin sağlamlıkla birlikte kazanımında vazgeçilmez unsurlar olmuşlardır.Özellikle arka bölgedeki son dişlerin kayıplarında ortaya çıkan ve köprü gibi küçük, kullanımı kolay protezlerin yapılamayıp daha büyük damakları içine alan hareketli protezlerin kullanımına en iyi alternatif çözüm olmaları en büyük estetik avantajlarıdır.

 

Birçoğumuzun korkulu rüyası haline gelen damak protez kullanma zorunluluğudur.Takıp çıkartılabilen bu büyük hacimli protezlerle konuşuken ağızdan çıkabilir endişesini taşımak,gülümserken bağlantı metallerinin estetik olmayan görünümü,yemek davetlerinde karşılaşılabilecek olumsuz tecrübelerden sakınma zorunluluğu iletişimi ve özgüven duyusunu kaybetmeye neden olacaktır.21.yüzyılda dişhekimliği araştırmalarında büyük önem taşıyan implant sistemleri hareketli damak protezlerinden kurtuılma şansını bizlere tanıyor artık.Estetik başarının naturel görünümün kendisi olduğu gerçeği diş kökü gibi davranan implant sistemleri ile mümkün olmuştur.

Özel Jimer Hastanesi

Özel Jimer Hastanesi olarak ’’Sağlığa dair herşey’’ sloganıyla hedefimiz, sadece ilimizde değil bölgemizde referans hastane olarak konumlanmaktır. Siz değerli hastalarımızın memnuniyeti, bu hedefimize ilerlemekte en belirleyici motivasyon kaynağı olacaktır.