facebook-icon twitter-icon google-icon instagram-iconJimer Tv

444 45 67

0224 470 22 22 - 0224 470 33 33
Özlüce 0224 414 01 11

kadin-dogum.jpg

Jinekoloji

jinekoloji350.jpg
Jinekolojik problemler, jinekolojik muayene, yumurtalık kistleri, myom ameliyatları, bartolin absesi, rahim ameliyatları vb. konular ayrıntılı olarak ele alınmaktadır.

Hamilelik

hamilelik.jpg
Hamilelik boyunca bebekte ve annede oluşan değişiklikler nelerdir? 40 haftalık gebelik süreci hakkında öğrenmek istediğiniz her şey. Beslenme, seyahat ve daha fazlası.

Hafta Hafta Gebelik

haftahaftagebelik.jpg
Hafta Hafta Gebelik Döneminiz. Tebrikler!Artık bir anne adayısınız.9 ay 10 günlük uzun ve keyifli bir yolculuğun başındasınız.Hamilelik takvimi ve bebeğin hafta hafta kilo

Doğum

dogum.jpg
Doğum hakkında genel bilgiler, yaklaşan doğumun belirtileri, doğuma hazırlık, doğuma hazırlık çantası, bebeğinizin ihtiyaçları, epidural anestezi ve daha fazlası.

Doğum Kontrolü

dogumkontrolu.jpg
Doğum kontrolü, geçici veya kalıcı olarak hamileliği engellemek ya da hamile kalma olasılığını azaltmak amacıyla çeşitli yöntemlerin uygulanmasıdır.

Ultrasonografi

4dusg.jpg
Gebelikte hiçbir problem olmasa bile belli zamanlarda belli aralıklarla ultrasonografi kontrolü yapılmaktadır. Gebeliğin farklı aylarında ultrasonla farklı değerlendirmeler yapılır.

Smear Testi (Yılda bir yapılan kanser taraması)

Smear testi rahim ağzının kötü huylu (habis, malign) veya kötü huylu bir hastalığa dönüşme potansiyeli olan (premalign) değişikliklerini saptamak amacıyla yapılan bir tarama testidir. Tarama testleri hastalık bulguları taşımayan normal insanlarda yapılan tetkikleridir.

Acaba Hamilemiyim?

Gebeliğin en önemli bulgusu adet gecikmesidir. Ancak her adet gecikmesi gebelik anlamına gelmez. Yaşam tarzındaki herhangi bir değişiklik, çeşitli rahatsızlıklar, diet, psikolojik durum değişiklikleri, stres gibi pek çok faktör adet gecikmesine neden olabilir.

Op.Dr.Nuray Sözeri Altıner

DrNuray.jpg
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op.Dr.Suat Hazer

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
web_hazer.jpg

Op.Dr.Selim Akgün

dr-selim-akgun-new.jpg
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op.Dr.Bora Yalçınlar

dr-bora-yalcinlar.jpg
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Özel Jimer Hastanesi

Özel Jimer Hastanesi olarak ’’Sağlığa dair herşey’’ sloganıyla hedefimiz, sadece ilimizde değil bölgemizde referans hastane olarak konumlanmaktır. Siz değerli hastalarımızın memnuniyeti, bu hedefimize ilerlemekte en belirleyici motivasyon kaynağı olacaktır.