facebook-icontwitter-icongoogle-iconinstagram-icon

444 45 67

0224 470 22 22 - 0224 470 33 33

Hedefimiz İdeal Kilo

Peki ideal kilo nedir, nasıl hesaplanmalıdır ? Sadece ince görünmek midir yoksa gerçekten bilimsel olarak kişilerin değerlendirilip sağlıkları ön planda olarak mı belirlenir,

Anneler İçin Beslenme

Hamilelik dönemindeki beslenme, bebeğin sağlıklı sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi için ne derece önemli ise, emziklilik dönemindeki beslenme de o derece önemlidir.

Günlük Sıvı İhtiyacımız

Özellikle yaz aylarında, artan hava sıcaklıklarına bağlı olarak, tekrar vurgulamanın önemli olduğunu düşündüğüm bir konugünlük sıvı tüketimi‘dir.

Gebe Emziklilik Beslenmesi

HSV 1 daha çok dudak ve göz enfeksiyonuyla ilişkiliyken, HSV 2 daha çok genital bölge enfeksiyonuyla ilişkilidir. Enfeksiyonun görülme sıklığı gelişmiş ülkelerde 100.00 de 150 dir.

Sporcu Beslenmesi

Sporcuların performansını etkileyen faktörlerden genetik yapı, uygun antrenmanın yanında beslenmeleri de son derece önem taşımaktadır.

Hipertansiyonda Beslenme

Kan basıncının normal değerlerden yüksek olmasıdır.

Bahar Yorgunluğu ve Depresyonuna Karşı Beslenme ile Savaş

Soğuk havaların bitişi ile birlikte güneşin yüzünü göstermesiyle metabolizmada uyumsuzluklar oluşmaya başlar.Bu dönemde kas ağrıları, yorgunluk, uykusuzluk, mutsuzluk gibi şikayetler

Özel Jimer Hastanesi

Özel Jimer Hastanesi olarak’’ Sağlığa dair herşey’’ sloganıyla hedefimiz, sadece ilimizde değil bölgemizde referans hastane olarak konumlanmaktır. Siz değerli hastalarımızın memnuniyeti, bu hedefimize ilerlemekte en belirleyici motivasyon kaynağı olacaktır.