Başhekimlik

Op.Dr. Selim AKGÜN

Özel Jimer Hastanesi, Sağlık Bakanlığına bağlı tam donanımlı bir hastane ve bir tıp merkezinden oluşan, 10 seneyi aşkın süredir Bursa Nilüfer bölgesinde hizmet veren bir hastanedir.

Sağlığa dair herşey ilkesini benimsemiş hizmet anlayışımız ile hastanemiz, sağlık hizmeti sunumunun etkin, verimli, ulaşılabilir olarak sunulması konusunda tüm çalışanları ile özverili bir çalışma temposu içerisinde, artan bir heyecanla hizmetlerine devam etmektedir. Hasta ve çalışan memnuniyetini hedef olarak belirleyen hastanemiz, öncelikle hasta ve hasta yakınlarının yaşam kalitesini arttırmak konusunda toplumsal bilincin oluşmasına katkıda bulunmak için çalışmaktadır. Bu amaca hizmet ederken değişen ve gelişen teknolojileri takip ederek bünyesine katmaktadır.

Aile ortamı sıcaklığı içerisinde, hastalarına öncelik veren hastanemiz, hasta yakınları, çalışanlar ve tüm paydaşları ile etkili bir iletişim kurma gayreti içerisindedir.

Gücünü sizlerden alan hastanemiz etkili verimli ve ulaşılabilir sağlık hizmetinin sunumu konusunda hiç taviz vermeden değişen teknolojiler esas alarak daima sizlerin yanında olacaktır.

Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle.

 

Özel Jimer Hastanesi Başhekimi
Op. Dr. Selim Akgün

Başhekimliğimize ulaşmasını istediğiniz notunuzu aşağıdaki formu doldurarak ulaştırabilirsiniz

bottom-logo.png
’’Sağlığa dair herşey’’ sloganıyla hedefimiz, sadece ilimizde değil bölgemizde referans hastane olarak konumlanmaktır.
© Telif Hakkı 2022 Özel Jimer Hastanesi. Her Hakkı Saklıdır.
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek